НАЗК створить механізм залучення громадськості до активної протидії корупції

СуспільствоВолодимир Пиріг, 28 листопада 20161930

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні затвердило план заходів щодо запобігання корупції, зокрема, щодо створення механізму залучення громадськості до формування та моніторингу антикорупційної політики.

«Відповідно до плану, Національне агентство з питань запобігання корупції створить механізм залучення громадськості до формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики. Метою створення такого механізму є формування нетерпимості до будь-яких видів корупційних проявів та мотивація громадян до активної протидії корупції», – йдеться у повідомленні НАЗК.

У рамках плану заходів також буде розроблено Типову антикорупційну програму юридичної особи та Методичні рекомендації щодо запобігання корупції у приватному секторі. НАЗК визначить заходи щодо підвищення ефективності роботи уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції у діяльності державних органів шляхом розроблення методичних рекомендацій, надання роз’яснень, консультаційної допомоги тощо.

Агентство також розробило тренінговий навчальний курс для працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук