Синютка і Ганущин підписали меморандум з «Львівським товариством»

Синютка і Ганущин підписали меморандум з «Львівським товариством»

Сьогодні, 3 листопада, під  час Міжнародного економічного форуму «Львівщина – фабрика Європи» Львівська обласна рада, обласна державна адміністрація та ГО «Львівське товариство» підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння. Про це інформує прес-служба обласної ради.

«Ми давно обговорювали підписання цього Меморандуму. Цей документ засвідчує те, що тепер ми активізуємо співпрацю  з «Львівським товариством». Це позитив для Львівщини. Адже більше роботи, ідей, розвитку», – зазначив Олександр Ганущин. 

За його словами, у столиці область має хороше представництво в органах влади та парламенті, тому є сподівання, що така співпраця буде плідною та конструктивною. 

фото Львівського товариства/Мирослава Пархомика

Документ підписали Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України та співголова Опікунської ради ГО «Львівське товариство» у Києві Степан Кубів, голова ЛОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин та голова правління ГО «Львівське товариство» у Києві Тамара Смовженко.

Меморандум передбачає активізацію співпраці між Львівщиною та львів'янами у Києві задля зміцнення іміджу Львівщини, поглиблення економічних, культурних зв'язків, реалізації важливих проектів та промоції традицій, культури та історії Львівщини у столиці.

ГО «Львівське товариство в Києві» — об'єднання вихідців з Львівщини, які перебувають у місті Києві. Мета товариства — сприяння економічному, культурному та духовному піднесенню України та Львівського регіону, об'єднанню можливостей та інтересів членів товариства для їх вільного інтелектуального та творчого розвитку. Головою громадської організації є Тамара Смовженко, ректорка Університету банківської справи Національного банку України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук