Онук Азарова навчається у найдорожчій школі Відня і має російське громадянство

Онук екс-прем’єра Миколи Азарова вчиться в найдорожчій школі Відня і проходить там як громадянин Росії, заявив депутат Сергій Лещенко.

Нардеп навів фотографію Дарія Азарова з випускного альбому найдорожчої віденської школи American International School, де вартість року навчання може досягати 20 тисяч євро. Напроти онука Миколи Азарова написано — «Дарій Азаров, Росія».

В онука Азарова - російське громадянство (фото Української правди)

«Такі фотографії зазвичай роблять у другій половині навчального року. Це – чергове підтвердження того, що сім’я Азарова перебралася назад до Відня, де вони володіють щонайменше трьома будинками, а також шале в альпійському селі Марія-Целль (це крім вілли в містечку Ольбія на Сардинії )», – написав депутат у своєму блозі на «Українській правді».

Він нагадав, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Азарова-молодшого за «незаконне збагачення», але ця стаття не підходить для збереження фігуранта у списку санкцій ЄС, звідки Олексія Азарова виключили в березні 2015 року.

Дружину Олексія Азарова навесні 2015 вже бачили в магістраті Відня. «Найімовірніше, оформляла документи постійного перебування в Австрії», – припустив нардеп.

«Після виключення Азарова зі списку санкцій Україна стала на один крок далі від можливості конфіскувати його майно. Особливо гостро те, що Азаров був одним з небагатьох фігурантів списку санкцій, у якого було безліч підтвердженої власності в Європі (крім Австрії та Сардинії, також у Чорногорії)», – додав Лещенко.

«У випадку провалу процесу з конфіскації зарубіжної власності українських керівників, що утекли, генпрокурор Шокін не зможе вийти сухим з води. Всі інструменти для цього – в його руках», – зазначив депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук