ООН: Близько 4 млн українських жінок страждають від насильства в сім’ї

В Україні фізичного насильства зазнають приблизно 4 млн жінок, а сексуального – 1,8 млн осіб жіночої статі. Про це свідчать розрахунки Фонду народонаселення ООН, інформує УНН.

Зазначається, що розрахунки ґрунтуються на середньосвітових показниках, але реальна кількість потерпілих жінок значно вища, оскільки потерпілі часто не повідомляють про те, що зазнали насильства.

У Фонді вважають можливим подолання сімейного насильства за умови внесення змін до законодавства України у відповідності до положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок.

«Якби нам вдалося реформувати належним чином законодавство, забезпечити, щоб все це належним чином працювало, то ми могли б практично винищити таке явище, як насильство щодо жінок», – заявила представник Фонду народонаселення ООН в Україні та Білорусі Нузхат Есан.

Мінсоцполітики розробило законопроект з метою впровадження механізмів реалізації Конвенції Ради Європи про запобігання насильства стосовно жінок. Україна приєдналася до Конвенції у 2011 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Roman Myshkovets 2 червня 2015, 20:56

  Якщо подивитись на кількість жінок у віці 15-65 рр. згідно Вікіпедії, на 2014 р ,то їх кількість орієнтовно 16 млн. Якщо 4 млн. б'ють і 2 млн. насилують, то це означає, що кожну третю жінку в Україні або б'ють, або насилують. Одне з двох, або в Ольги Корбан (автора) з цифрами не склалося, або Нузхат Есан конкретно курить і не тільки марихуану ... Якщо серед великої кількості моїх знайомих таких нема, то видно в інших місцях/областях б'ють і насилують всіх підряд регулярно :) Не Україна, а просто концлагер якийсь ...
  Якісь одні крайності з представниками в Україні: ОБСЄ нічого не бачить ні терористів, ні зброї, ні російських військ, зате у представника Фонду народонаселення ООН в Україні та Білорусі Нузхат Есан одні галюни і манія переслідування. Цікаво, звідки вона це все привозить з Голландії чи від своїх рідних племен ... :)))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук