Органи місцевого самоврядування профануються, - політолог

Марта Кривецька, 11 березня 20136101
Органи місцевого самоврядування профануються, - політолог
фото ZAXID.NET
Оксана Дащаківська

Рішення про те, як голосувати з того чи іншого питання на сесіях Львівської міської і Львівської обласної рад, приймають не самі депутати, а лідери їхніх фракцій. Про це заявила 11 березня на прес-конференції виконавчий директор ЛОГО КВУ, політолог Оксана Дащаківська.

«У нас рішення, чи голосувати за якесь рішення, приймають не в сесійній залі, а на засіданні фракції. У більшості випадків його приймає лідер: як лідер скаже, яка політична доцільність з огляду на фракцію, так депутати й голосують у більшості», - зазначила Оксана Дащаківська.

«Я думаю, що ні для кого з вас не є секретом, що депутати, навіть тієї самої «Свободи» чи інших політичних сил, отримують порядки денні, де відзначено галочками, як потрібно голосувати. Це ще раз свідчить про те, що органи місцевого самоврядування, фактично, профануються», - додала представниця КВУ.

Як інформував ZAXID.NET, під час прес-конференції 11 березня також представлено дані про те, як депутати прогулюють сесії Львівської міської ради. Оксана Дащаківська також висловила переконання, що новий голова Львівської ОДА Віктор Шемчук наразі не може виступати перед Львівською обласною радою зі звітом про діяльність ОДА 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук