Парламент дозволив засудити Януковича
Суспільство

Парламент дозволив засудити Януковича

Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального кодексу, що допоможуть засудити Януковича

Оксана Руда, 14 серпня 2014 531 0

У четвер, 14 серпня, Верховна Рада України прийняла за основу зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини, передає Інтерфакс.

Як йдеться в повідомленні, в першому читанні цей проект закону підтримали 235 народних депутатів з 296 зареєстрованих у залі засідань.

«Проект має на меті забезпечити невідворотне покарання у випадках, коли підозрюваний (обвинувачений), перебуває за межами України, переховується від органів слідства та суду, ухиляючись від кримінальної відповідальності; підвищити ефективність розслідування окремих злочинів проти основ національної безпеки України та громадської безпеки», – зазначено в тексті пояснювальної записки до законопроекту.

Спеціальне кримінальне провадження стосуватиметься злочинів проти основ національної безпеки України і злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку; умисних вбивств; злочинів, пов'язаних з терористичною діяльністю; корупційних злочинів.

Законопроект встановлює, що до підозрюваних (обвинувачених) в скоєнні злочинів проти основ національної безпеки України, злочинів, пов'язаних з терористичною діяльністю, і деяких інших злочинів проти громадської безпеки, застосовуватиметься запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Крім того, уряд України пропонує передбачити додаткове покарання у вигляді конфіскації майна за злочини проти національної безпеки України та злочини, пов'язані з терористичною діяльністю.

Раніше генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що після прийняття урядом закону «у нас буде можливість повернути кошти в Україну».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук