Плей-офф. Приїхали греки, привезли цитрини

Андрій Жолоб, 19 жовтня 20099700

…всі вчепилися за свої комп’ютери, чекаючи результатів жеребкування. Як на зло, сайт ФІФА, який чітко забезпечує онлайн-трансляції, саме під час жеребкування ніяк не давав можливості оцей онлайн переглянути. Ну все, 15:05…нарешті сайт «Чемпіона» починає давати перші результати.

Перша пара відома, Ірландія-Франція. Щодо французів як потенційного суперника збірної України у плей-офф говорилося багато, більшість вболівальників сходяться на думці – змогли перемогти англійську команду, зможемо й Францію пройти, яка зараз не може похвалитися великою потужністю.

Ну…в животі якесь таке відчуття як перед екзаменом…хто наступний?

Наступна пара. Португалія – Боснія та Герцеговина. Можна привітати португальців.

Ну ось нарешті…дочекалися. З’являється напис Україна, а навпроти таки не Росія, як усі передбачали. Жереб нам у суперники подарував національну збірну Греції. Скажете це – невезіння? Аж полегшало…моя жінка, яка до футболу має небагато зацікавлення, аж теж спереживалася. 

Повернуся до теми протистояння Україна – Росія, яке обговорили всі, хто міг говорити або мав доступ до Інтернету. Як завжди, на форумах піднялася українсько-російська віртуальна війна: «ти – хахол…а ти – москаль». Сьогодні війну таки можна закінчувати. У плей-офф українські і російські футболісти спостерігатимуть за виступами один одного хіба що по телевізору.

До речі, не можу сказати, що жеребкування команді Росії подарувало легкого суперника – Словенія є командою дуже непередбачуваною. Хоча бути впевненим, що Грецію пройдемо без проблем, теж важкувато – з одного боку це команда, яка серед сіяних була найслабшою. З іншого боку – отакі «сіренькі миші» можуть наробити немало проблем. Не сумніваюся, що тренер греків Отто Рехагель дуже налаштований повоювати. В грецькій команді, як і в нашій, зараз замість ветеранів з’являється більше молоді, тобто відбувається отака собі зміна поколінь. Молоді футболісти вже отримали заслужену нагороду і вийшли до плей-офф.

Отож, вітаю усіх з вдалим для нас результатом жеребкування, нагадаю як пари виглядають:

 

Ірландія - Франція

Португалія - Боснія та Герцеговина

Греція - Україна

Росія – Словенія

 

У Греції команда Михайличенка повоює 14-го листопада, вдома в Україні – 18-го листопада.

 

P.S.До речі, які у вас прогнози щодо міста, у якому відбудеться домашній матч нашої збірної проти греків? Я розумію, що Дніпро Арена і Донбас Арена зараз підготовані на найвищому рівні, але…

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • kedr 21 жовтня 2009, 18:54

  Погано написаний текст. ны про що, без жодних порывняльних характеристик команди, сильні, слабі сторони тощо. Немає порівняння, як букмекери оцінюють шанси команд. Чомусь словенців не сплавили, а боснійців сплавили, хоч у боснійців склад, напевне, зараз сильніший. Порівння двох груп відсутнє у яких виступали команди, а так просто набір літер. А чи дійсно вдалий жереб дійсно покаже час і Міха.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Medved 21 жовтня 2009, 09:56

  Бо дурень. Я на ФІФА теж обламався - то швидко знайшов Євроспирт онлайн та видав інфу на сайт вчасно.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Franz 20 жовтня 2009, 15:01

  Слабенько пишемо, слабенько... Існує купа сайтів, де можна бачити трансляцію "наживо", головне вміти шукати. Я так розумію, що у блозі могли б бути і трохи цікавіші міркування про що-небудь... а не про загальновідомі речі... Ну, маємо те, шо маємо...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук