Подільський суд роз’яснив своє рішення стосовно пенсії Азарова

Подільський районний суд Києва пояснив, що не повертав пенсію колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову, котрий переховується у Росії, йдеться у повідомленні суду.

«В провадженні Подільського районного суду м. Києва дійсно перебувала адміністративна справа за позовом Азарова М. Я. до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду в м. Києві про визнання дій відповідача неправомірними. Суть спору зводилася до того, наскільки правомірно територіальний орган Пенсійного фонду України відмовився приймати до розгляду заяву представника Азарова М. Я. про поновлення останньому виплати його пенсії», – заявили в суді. Тобто йшлося про розгляд чи нерозгляд заяви Азарова, а не про повернення йому пенсії. Своїм рішенням Подільський райсуд лише зобов’язав Пенсійний фонд розглянути заяву Азарова і прийняти стосовно неї рішення про те, варто чи ні виплачувати Азарову пенсію.

«Постановою Подільського районного суду Києва від 22 липня 2016 року фактично зобов’язано Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в Києві розглянути заяву представника Азарова М. Я. та вирішити питання щодо поновлення виплати пенсії Азарову», – заявили у суді.

«При цьому наголошуємо, що суд не вирішував питання поновити виплату пенсії позивачу. Вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для поновлення виплати пенсії Азарову належить до виключної компетенції Пенсійного фонду України», – йдеться у заяві.

Подільський райсуд лише встановив неправомірність відмови відповідача прийняти заяву про поновлення виплати пенсії до розгляду.

Наразі відповідач постанову Подільського райсуду від 22 липня 2016 року оскаржив, а справа перебуває в провадженні Київського апеляційного адміністративного суду, який перевірить законність оскаржуваного рішення.

Як відомо, в четвер віце-прем’єр Павло Розенко на своїй сторінці в facebook написав, що Подільський районний суд міста Києва нібито зобов’язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук