Польща отримала з Китаю маски з підробленими сертифікатами

Фейкові сертифікати ставлять під сумнів ефективність використання таких масок

СвітЮрій Братюк, 23 квітня33470

Захисні маски, які з Китаю до Польщі минуло тижня привіз український літак Ан-225 «Мрія», мають підроблені сертифікати. Про це заявило польське видання Gazeta Wyborcza.

Минулого тижня «Мрія» доправила з Китаю в Польщу 7 млн медичних масок. Президент польської транснаціональної корпораці KGHM Polska Miedź Марцін Хлудзіньскі, чия компанія оплатила медичний вантаж заявив, що маски, імпортовані з Китаю, мають усі необхідні сертифікати. Хлудзіньскі розкрив назву однієї з компаній, що виробляли маски – Guangdong Nafei Industrial Holding Co. Ltd.

Але за інформацією ЗМІ, ця компанія працює в сфері виробництва паперу, а сертифікат зі знаком CE для масок був виданий італійською компанією Ente Certificazione Macchine (ECM), яка раніше заявляла, що не є уповноваженою у сфері засобів індивідуального захисту та не видає сертифікати CE.

Як розповіла виданню професор Катажина Майшицка, керівник відділу індивідуального захисту Центрального інституту охорони праці, Ente Certificazione Macchine не уповноважена видавати сертифікати типу UE, які дозволяють виробнику маркувати ці продукти знаком CE.

За словами журналістів, сертифікати підроблені китайськими виробниками і невідомо, чи будуть маски ефективними і безпечними в лікарнях.

Хлудзіньскі, реагуючи на публікацію видання, заявив, що «все імпортоване обладнання перевірене і має багато підтверджуючих документів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук