Посадовців Міноборони почали перевіряти на «детекторі брехні»

Радник президента України, координатор волонтерського проекту «Крила Фенікса» Юрій Бірюков повідомив, що перші застосування поліграфа для викорінення корупції в Міноборони допомогли виявити деяких чиновників, причетних до протиправної діяльності.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що з початку квітня за вказівкою голови відомства проводиться масова перевірка за допомогою «детектора брехні» всіх співробітників трьох підрозділів, які безпосередньо мають стосунок до речового забезпечення (закупівля, приймання, тил).

В опублікованих Бірюковим документах описуються результати перевірки одного із службовців у званні полковника. З них випливає, що спочатку досліджуваний всіляко відмовлявся від проведення тесту, просив перенести процедуру і дати йому можливість проконсультуватися з лікарем. Для стабілізації його кров'яного тиску довелося застосувати спеціальні препарати.

У ході проходждения тесту полковник всіляко намагався обдурити поліграф, зазначається у висновку.

«Аналіз результатів опитування з використанням поліграфа показав наявність стійких стресових реакцій, які свідчать про приховування ним фактів отримання незаконної вигоди», - зазначили фахівці.

«І свідомість він там втрачав. І палець собі кусав до крові. І кнопкою стегно колов. Діагноз - злодій. Звільнений», - написав Бірюков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку грудня на базі департаменту кадрової політики Міністерства оборони України сформували підрозділ, який готовий до роботи на поліграфі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук