Працівники львівського аеропорту звинуватили керівництво в тиску і залякуванні

Трудовий колектив ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» заявляє, що керівництво аеропорту в особі т.в.о. гендиректора Олексія Кузнєцова намагається «узаконити» доступ на територію режимного об’єкту «тітушкам», аби завдяки їм чинити тиск та залякувати працівників, які відкрито виступають проти розкрадання і провального менеджменту.

Свої звинувачення вони підтверджують угодою про співпрацю, копію якої надіслали на адресу редакції ZAXID.NET, укладеної в жовтні 2014 року між т.в.о. генерального директора аеропорту Олексієм Кузнєцовим та головою ГО «Розвиток громади» А.Болюбашем.

Відтак в заяві наголошується, що саме представники «Розвитку громади» торік у жовтні намагалися спровокувати силовий конфлікт на профспілковій конференції держпідприємства, коли працівники аеропорту одноголосно висловили недовіру т.в.о. гендиректора Олексію Кузнєцову та наближеним до нього чотирьом керівникам управлінь. А вже в грудні голова ГО «Розвиток громади» А.Болюбаш, перебуваючи на закритій території підприємства на запрошення Кузнєцова, знову спробував спровокувати конфлікт.

Найбільше обурення працівників аеропорту викликав пункт угоди про умови співробітництва, з якого випливає, що державне підприємство аеропорт «Львів» є членом Громадської організації «Розвиток громади» і працівники аеропорту мають збиратись на вимогу цієї організації.

Трудовий колектив заявляє, що такі дії не погоджено з працівниками аеропорту і підписання цієї угоди розцінюють як спробу «узаконити» знаходження представників громадської організації на території режимного об’єкту задля тиску на працівників.

Відтак трудовий колектив вимагає від Міністерства інфраструктури забрати «комерсантів», які організували корупційні схеми для власного збагачення і банкрутують ДП; провести відкритий і чесний конкурс на посаду гендиректора львівського аеропорту та призначити ефективний менеджмент; провести фінансовий аудит підприємства та усунути виявлені порушення і зловживання.

А також вважають, що Прокуратура Львівської області має відреагувати на звернення трудового колективу та розпочати розслідування щодо викладених фактів порушень і зловживань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук