Президент Росії розказав, як облаштувати життя в окупованому Криму

Путін визначив 6 напрямків розвитку інфраструктури в окупованому РФ Криму

Кремль опублікував список з шести доручень президента Росії Володимира Путіна щодо розвитку окупованого Криму. Про це повідомляє російський «КомерсантЬ».

Зокрема зазначається, що самопроголошена Рада міністрів Республіки Крим повинна до 30 квітня забезпечити створення транспортної інфраструктури «для створення достатніх потужностей для перевезення пасажирів у курортний сезон 2015 року». Перш за все це стосується робіт зі збільшення пропускної здатності Керченської переправи.

Медведєв, глава Криму Сергій Аксьонов, губернатор Севастополя Сергій Мєняйло і глава Центробанку Ельвіра Набіулліна також до кінця квітня повинні «забезпечити внесення до законодавства РФ» змін, які допоможуть компенсувати кримчанам вклади в українських банках.

Щоправда, мова йде про тих вкладників, які не мають на руках повного пакету документів, що підтверджують зобов'язання українських банків перед ними.

Медведєв і Аксьонов також до кінця квітня повинні подати пропозиції щодо надання фінансової підтримки сільськогосподарським товаровиробникам республіки, оскільки механізм розподілу грошей, який існував дотепер визнаний неефективним.

Кримський і російський прем'єр також будуть спільно відповідати за будівництво республіканського медичного клінічного центру в Сімферополі і центру для перепідготовки медичних працівників Криму. На них же покладено відповідальність за створення «ефективної та повноцінної інфраструктури» автомобільних пунктів пропуску через держкордон РФ на півночі Криму.

Особисто російський прем'єр буде відповідати за аналіз практики застосування на території півострова порядку визнання житлового приміщення придатним для проживання.

Завершити цей аналіз Путін доручив до 1 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук