<

Проти «Львівобленерго» порушили карну справу через зневоднення Борислава та Східниці

Прокуратура Львівщини розпочала кримінальне провадження щодо посадовців ПАТ «Львівобленерго» через протиправне відключення КП «Бориславводоканал» від енергопостачання.

У прокуратурі Львівщини повідомили, що службові особи ПАТ «Львівобленерго» незаконно припиняли енергопостачання КП «Бориславводоканал», чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам, інтересам юридичних осіб та окремих громадян, в тому числі, порушили їх конституційні права.

Зокрема, статею 6 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» передбачено, що державною політикою в цій сфері забороняється відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення від систем енергопостачання, як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного значення. 

У той же час, внаслідок припинення подачі електроенергії комунальному підприємству «Бориславводоканал» у Бориславі та Східниці водопостачання та водовідведення було позбавлено 10 загальноосвітніх шкіл, 20 дитячих садочків, 9 лікувальних та 20 санаторно-курортних закладів, а також 8 тис. споживачів, які проживають у багатоквартирних будинках.

Крім того, у прокуратурі зазначають, що службові особи ПАТ «Львівобленерго» теж не взяли до уваги той факт, що вказаним водоканалом вживались заходи до погашення заборгованості за спожиту електроенергію, зокрема, останній платіж ними здійснено 3 червня у розмірі 162 тис. грн. Також комунальне підприємство пропонувало розтермінувати наявну заборгованість.

З огляду на викладене, прокуратура Львівської області 8 червня розпочала кримінальне провадження відносно службових осіб ПАТ «Львівобленерго» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук