Рада Федерації РФ остаточно схвалила заборону грошових переказів в Україну

Дозволено використовувати тільки російські платіжні системи, які в Україні заборонені

ЕкономікаАндрій Стець, 29 березня 20173210
Закон набуває чинності після закінчення тридцяти днів після дня його офіційного опублікування

Рада Федерації РФ на засіданні в середу схвалила закон, що забороняє грошові перекази в Україну через міжнародні платіжні системи.

Згідно із законом, у випадку введення іноземною державою заборон щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунку в рамках платіжних систем, у тому числі іноземних, будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ, повідомляє РІА «Новости».

Повідомляється, що «Банк Росії» повинен розміщувати на своєму офіційному сайті дані про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані «Банком Росії». Обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

Закон набуває чинності після закінчення тридцяти днів після дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що Держдума РФ 22 березня ухвалила закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави з допомогою іноземних платіжних систем. У пояснювальній записці сказано, що «документ спрямовано на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України».

До слова, що в список санкцій, запроваджених Україною проти Росії, потрапили шість популярних російських платіжних систем. Серед них - платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», «Міжнародні грошові перекази Лідер», «Юністрім», Anelik та Blizko.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук