Радіо МАКСИМУМ декомунізує монумент Батьківщина-мати

Суспільство22 березня 20183630
Радіо МАКСИМУМ декомунізує монумент Батьківщина-мати
Радіо МАКСИМУМ декомунізує Батьківщину-мати

Саме із такою пропозицією Радіо МАКСИМУМ звернулося до Київської міської державної адміністрації і до Міністерства культури України, якому підпорядкований меморіальний комплекс.

Радіостанція готова власним коштом демонтувати радянську символіку зі щита скульптури.

«Київська Батьківщина-мати вища за американську Статую Свободи. Це найвищий монумент столиці і ми вважаємо, це не дуже добре, коли на такій максимальній висоті досі висить радянський герб, – говорить головний продюсер Радіо МАКСИМУМ Слава Дьомін. – Саме тому ми звернулися із пропозицією виправити ситуацію».

За словами інженерів Інституту сталевих конструкцій імені Шимановського, Батьківщина-мати всередині пуста. Якщо вирізати шестиметровий радянський герб зі щита – порушиться геометрія монументу, утвориться велика діра і в конструкції гулятиме вітер. Тому після демонтажу потрібно буде замінити герб іншим елементом.

За попередніми розрахунками, вартість демонтажу радянського герба становитиме близько 500 тисяч гривень. А от скільки коштуватиме монтаж нового елементу і якого саме – поки невідомо.

Радіо МАКСИМУМ готове надати власний логотип для монтажу на щиті замість радянської символіки. Максимально великий логотип на максимальній висоті цілком відповідає філософії Радіо МАКСИМУМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук