САП почала перевірку причетності голови ЦВК до «чорної каси» Партії регіонів

СуспільствоЮлія Поліковська, 19 листопада 20162230
САП почала перевірку причетності голови ЦВК до «чорної каси» Партії регіонів
фото 24 канал
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтврдив, що ведеться розслідування щодо можливого отримання грошей головою ЦВК Охендовським з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів головою Центральної виборчої комісії Михайлом Охендовським. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

Прокурор прокоментував раніше оприлюднену виданням інформацію про те, що детективи НАБУ встановили отримання Охендовським $15 тис. від Партії регіонів.

«Враховуючи суспільний інтерес та зацікавленість ЗМІ, завісу таємниці досудового розслідування, напевно, все ж таки слід привідкрити. У наданих НАБУ Віктором Трепаком документах ідеться про можливе отримання суб’єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов’язаних з його відрядженнями за кордон як члена ЦВК. Перевіряються чотири факти можливого отримання ним коштів, загальна сума яких становить $16 734», – повідомив він.

Водночас, за словами Холодницького, «жодного платежу на $15 тис. там немає».

«Так, справді, певні грошові надходження на рахунки цієї особи у відповідні дати мали місце. Однак, повторюся, ідеальних збігів жодної із цих сум ми поки що не прослідковуємо, а отже, це покладає на прокурора тягар додаткового доказування, що це саме ці гроші. Відповідна робота проводиться, і змушений зазначити, що оприлюднення цих відомостей у пресі точно не допомогло слідству», – cказав прокурор.

Раніше видання повідомляло, що САП повернула в НАБУ проект підозри стосовно Охендовського, який виступає одним з фігурантів справи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

«Детективи бюро чітко простежили, що одна з виплат Охендовському на суму $15 тис. за датою співпала з днем отримання ним такої ж суми коштів на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном», – зазначала автор публікації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук