СБУ пропонує встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору

СуспільствоРоман Ганкевич, 21 листопада 20142080
СБУ пропонує встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору
фото СБУ
Глава СБУ Валентин Наливайченко на виступі перед курсантами Національної академії СБУ

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що буде пропонувати новому парламенту встановити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору і заборонити Комуністичну партію.

Про це він сказав виступаючи з лекцією перед курсантами Національної академії СБУ, інформують в прес-центрі СБ України в п'ятницю, 21 листопада.

"Ми будемо це пропонувати, я переконаний, що кримінальна відповідальність необхідна", - вважає Наливайченко.

На переконання глави СБУ, сьогодні потрібно встановити відповідальність за заперечення Голодомору 1932-1933 років, як геноциду, як наприклад, в Ізраїлі існує відповідальність за заперечення Холокосту. За його словами, не менш важливим є питання заборони на законодавчому рівні політичної сили, яка організовувала злочини проти українців, в тому числі й Голодомор 32-33 років.

"В парламент прийшли молоді люди, впевнений, що вони будуть більш згуртовані та здатні внести потрібні країні зміни", - наголосив він.

На його переконання, це важливо задля неповторення таких злочинів у майбутньому.  Він зауважив, що безкарність організаторів злочинів проти українців призвела до того, що сьогодні ці злочини повторюються - на Донбасі з'являються нові концтабори, люди в цьому регіоні, як й у тридцятих роках, потерпають від  голоду.

"Відповідь на питання, хто нас знищував, важлива сьогодні  для всієї України та світового співтовариства. Це питання національної безпеки країни", - наголосив Наливайченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук