Сьогодні почали діяти нові правила малого прикордонного руху між Україною та Польщею

СуспільствоНазарій Тузяк, 20 вересня 2015193082
Сьогодні почали діяти нові правила малого прикордонного руху між Україною та Польщею

Сьогодні, 20 вересня, набули чинності зміни до угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху.

Вони передбачають, що мешканці прикордонної зони можуть отримати дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90 днів (кожного разу від дати перетину кордону).

Збір за прийом і розгляд першої заяви становитиме 20 євро, усі наступні дозволи видаватимуться безкоштовно, повідомляє прес-служба МЗС. Водночас від оплати дозволу звільняються інваліди, пенсіонери та діти до 18 років.

Прийняття документів на оформлення дозволу на місцевий прикордонний рух здійснюватимуть також зовнішні постачальники послуг. Також змінами до цієї угоди додано 4 населених пункти України, на мешканців яких поширюватиметься дія документу (Гевин, Орані та Руснів Волинської і Тисовець Львівської областей).

Список усіх населених пунктів, мешканці яких можуть користуватися правилами місцевого прикордонного руху, можна прочитати на сайті Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук