Суд повторно арештував кошти на пенсійних рахунках Азарова

Арештувати пенсію екс-прем'єра вимагала Генпрокуратура

Суд повторно арештував кошти на пенсійних рахунках Азарова
фото Getty Images
Микола Азаров не отримуватиме пенсії з України

Генеральна прокуратура України повідомляє, що на кошти, що знаходяться на пенсійному рахунку колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова повторно накладено арешт.

«Управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України в рамках досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, постановою якого від 24 лютого 2016 зазначене клопотання задоволено та повторно накладено арешт на грошові кошти, що знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова», – повідомила прес-служба відомства в четвер, 10 березня.

Генпрокуратура інформує, що рішенням Апеляційного суду Києва від 4 лютого 2016 р. було скасовано постанову слідчого судді Печерського районного суду Києва від 21 грудня 2015р. про накладення арешту на пенсію (грошові виплати) Азарова.

Як повідомлялося, в ЗМІ була оприлюднена інформація про те, що Апеляційний суд Києва у своєму рішенні від 4 лютого (справа № 11-cc / 796/422/2016) вказав «на право підозрюваного отримувати пенсію» є неприпустимим – арешт на пенсію як соціальну виплату з метою її конфіскації не може бути накладено. Апеляційний суд дійшов висновку, що перша інстанція заарештувала не майно підозрюваного, а його право отримувати пенсію, не вказавши при цьому мети арешту рахунку. Суд задовольнив скаргу захисту і скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 21 грудня 2015 року.

10 березня міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що М. Азарову Україна не буде нараховувати та виплачувати пенсію.

«Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде», – написав він у своєму акаунті в Твіттер в четвер вранці.

Коментуючи оприлюднену в ЗМІ інформацію щодо того, що Апеляційний суд Києва постановив, що арешт пенсійного рахунку колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова був незаконним і скасував це рішення, Розенко заявив, що «суд тільки відновив йому рахунок в банку» .

«Відновлено доступ до старого пенсійного рахунком в “Ощадбанку”. Але там вже понад рік не було здійснено жодних перерахувань пенсії», – додав міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук