Телеканал «Інтер» опублікував структуру власності

Телеканал «Інтер» опублікував структуру власності

Кінцевими бенефіціарами телеканалу «Інтер» є Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін, Валерій Хорошковський та Світлана Плужникова, повідомило Еспресо, посилаючись на структурі власності «Інтера» опубліковану на сайті телеканалу.

Номінальним власником телеканалів «Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», «Enter-фільм» і ZOOM є кіпрський офшор Inter Media Group Limited. Досі було складно дізнатися, хто стоїть за кіпрським офшором, оскільки кіпрський держреєстр закритий.

Згідно зі схемою власності восьми каналів телегрупи, кіпрським офшором Inter Media Group Limited порівну володіють два інших кіпрських офшору – компанії GDF Media Limited і K.H. Media.

Кінцевими бенефіціарами першої (через низку інших офшорів на Кіпрі та Белізі) є Дмитро Фірташ (на 80%) і Сергій Льовочкін (на 20%). Єдиним кінцевим бенефіціаром другої компанії – K.H. Media – є Валерій Хорошковський, також через низку кіпрських і белізьких компаній.

Зазначимо, українські телеканали почали публікувати на сайтах імена своїх власників, відповідно до вимоги так званому закону про прозорість медіа, який був прийнятий у Верховній Раді у вересні 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук