Тимошенко звинуватила Януковича в «агресивних діях» проти неї

11 липня 20115881

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко називає "чорним піаром" ситуацію, що склалася навколо оскарження угод за договором купівлі-продажу ВАТ "Криворіжсталь" між Фондом держмайна (ФДМ) та інвестором.

"Найімовірніше, це чорний піар, чорна пропаганда, яка звучить на всіх каналах телебачення", - сказала Ю.Тимошенко, коментуючи розгляд Вищим адміністративним судом України законності підписання додаткової угоди між ФДМ і "Arcelor Mittal Кривий Ріг".

При цьому екс-прем'єр наголосила, що вже не має значення, скільки кримінальних справ проти неї вже порушено або буде порушено, оскільки, на її думку, судова система нелегітимна. "Я знаю, що це політичні репресії, і що ніякі злочини, як вони кажуть, за цими справами не стоять", - сказала Ю.Тимошенко.

При цьому вона висловила думку, що "всі без винятку агресивні дії проти мене, в тому числі щодо "Криворіжсталі", організовуються і управляються з одного центру, яким є Віктор Янукович (президент України – ред.)".

Як повідомлялось, у п'ятницю 8 липня Вищий адміністративний суд України відновив розгляд справи за позовом екс-голови ФДМ Валентини Семенюк-Самсоненко про визнання незаконними дій Ю.Тимошенко і ФДМ про призупинення виконання інвестиційних зобов'язань ВАТ "Arcelor Mittal Кривий Ріг". В.Семенюк-Самсоненко оскаржує в суді складання додаткової угоди до договору купівлі-продажу ВАТ "Криворіжсталь" між Фондом держмайна та інвестором підприємства про перенесення виконання інвестиційних зобов'язань, узятих на конкурсі з продажу акцій ВАТ "Криворіжсталь" у жовтні 2005 року. Фонд підписав таку угоду на виконання доручень прем'єр-міністра у травні 2005 року.

Торік В.Семенюк-Самсоненко заявляла про незаконність змін конкурсних умов із "Криворізьким гірничо-металургійним комбінатом "Arcelor Mittal Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.) і звернулася до Адміністративного суду Києва для визначення правомочності таких дій попереднього уряду. Вона стверджувала, що зміну умов "було зроблено таємно", і переписана угода є "страшним документом", який дозволяє не виконувати інвестиційних зобов'язань. За інформацією екс-голови ФДМ, така зміна угоди призвела до того, що сьогодні співробітники підприємства залишилися беззахисними. З огляду на всі ці факти В.Семенюк-Самсоненко у позові також просила визначити законність результатів конкурсу з приватизації "Криворіжсталі".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук