Три фірми подалися на тендер із поставки обладнання для очистки фільтратів у Грибовичах

Спочатку тендерна комісія вивчить досвід та фінансові можливості турецької та двох українських фірм, потім розглянуть їхні пропозиції

Головні новини Львова 05.02Софія Трощук, 5 лютого 2019, 18:39 630 0

У тендері на поставку обладнання для очистки фільтратів у Грибовичах беруть участь 3 компанії. Йдеться про поставку та монтаж обладнання для очистки фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. Пропозиції подали JVC Goksin Insaat San та GEZER Endustri (Туреччина) та дві українські компанії – ТОВ «Екософт»та ПП «Гігаджоуль». Переможець конкурсу встановить та введе в експлуатацію спеціальні системи, що відкачуватимуть фільтрати. А пізніше обслуговуватиме станції упродовж двох років.

«Це система, коли внаслідок зворотнього осмосу фільтрати очищуються і в результаті ми отримуємо технічну воду, яка придатна до того, щоб спускати її в загальний водовідвід», – пояснив речник ЛКП «Зелене місто» Микола Рябика.

На території сміттєзвалища вже працює станція з очистки фільтратів. Її потужність – 250 м3 на добу. Та, щоби пришвидшити процес очистки, встановлять ще два модулі, кожен із яких відкачуватиме 150 м3 щодня.

Упродовж лютого тендерна комісія вивчатиме досвід та фінансові спроможності компаній. Після цього почнуть розглядати пропозиції від фірм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук