Центральна виборча комісія на закритому засіданні обрала нового голову

Громадські активісти написали скаргу до поліції про порушення закону через закриття засідання

Тетяна Сліпачук

Тетяну Сліпачук обрали головою Центральної виборчої комісії під час таємного голосування. Про це інформує прес-служба ЦВК 5 жовтня за підсумками першого засідання нового складу комісії.

У ЦВК пояснюють, що процедура таємного голосування передбачена законодавством.

«За підсумками таємного голосування головою Центральної виборчої комісії обрано Тетяну Володимирівну Сліпачук», – йдеться в повідомленні ЦВК.

Зазначено, що голова комісії внесла пропозиції щодо кандидатур на посади заступників голови комісії та секретаря комісії.

За підсумками голосування заступниками голови ЦВК обрано Олега Конопольського та Євгенія Радченка, секретарем Центральної виборчої комісії обрано Наталію Бернацьку.

Як інформує громадянська мережа ОПОРА, Сліпачук висунули на посаду за квотою «Волі народу».

Представники громадськості обурилися, що перше засідання оновлена ЦВК вирішила провести без преси, відрядивши представників ЗМІ очікувати до прес-центру. Представники ОПОРИ також викликали поліцію, аби зафіксувати порушення ст. 171 ККУ - перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Тетяна Сліпачук — партнерка юридичної фірми «Саєнко Харенко». Спеціалізується на міжнародному праві, зокрема, у сфері вирішення міжнародних торговельних спорів і міжнародних арбітражів. Була членом конкурсної комісії з обрання директора Державного бюро розслідувань. Тоді в комісію вона потрапила за квотою президента Петра Порошенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук