Цьогоріч у Скнилівському парку відремонтують доріжки і центральну алею

Головна алея парку Скнилівський

ЛКП «Зелений Львів» цього року проведе роботи по трьох об’єктах – парку ім. Івана Павла ІІ, Стрийському та Скнилівському парках. У Скнилівському парку відремонтують доріжки і центральну алею. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

На проведення робіт у парку Скнилівський оголосять тендер на 50 млн грн. Щоправда, цьогоріч із цієї суми буде витрачено лише 3 млн грн.

«Там є декілька черг робіт: це доріжки, лавочки, спортивні майданчики, дитячі майданчики. Це великий проект. На цей рік із цієї суми маємо 3 млн грн. Тому будемо проводити ремонт доріжок та центральної алеї зі сторони вул. Виговського», – пояснив Богдан Москвяк.

У Стрийському парку облаштують доріжки, а у парку ім. Івана Павла ІІ – завершать встановлення лавочок та облаштування сходів.

«Цього року маємо два великі тендери. Один тендер – по Стрийському парку – вже оголошений, має відбутись 15 серпня. Мова йде про ремонт доріжок у Стрийському парку. На це передбачено 2,7 млн грн. Будуть облаштовані нові доріжки навколо озера, а також ще одна доріжка від вул. Самчука», – розповів директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

Нагадаємо, що цьогоріч у Стрийському парку почали відновлювати жоржинарій. Також провели капітальний ремонт оранжереї та наповнили її екзотичними рослинами.

Також підприємство завершуватиме роботи у парку ім. Івана Павла ІІ. Буде закуплено лавочки, а у парку облаштують сходи. На ці роботи передбачено 1,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук