ЦВК не допустила Соціалістичну партію до участі у місцевих виборах

ЦВК не допустила Соціалістичну партію до участі у місцевих виборах

Центральна виборча комісія отримала документи на участь у місцевих виборах від 142 партій. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані ЦВК.

132 партії подали копії рішень вищих керівних органів разом з іншими, передбаченими законом документами, для участі їх місцевих організацій у виборах.

Разом з тим, документи десяти політичних партій, що надійшли до ЦВК, були оформлені з порушенням встановлених вимог закону. Зокрема, йдеться про: Соціалістичну партію України, «Козацьку українську партію», партію «Блок Володимира Ніколаєнка»; партію «Нова сила»; партію «Громада і закон»; партію «Діти війни «Народна партія України»; «Народну силу», «Сильну Державу»; партію «Херсонці»; «Соціально-екологічну партію «Союз. Чорнобиль. Україна».

ЦВК також затвердила форму Переліку політичних партій, які прийняли рішення брати участь у місцевих виборах 25 жовтня. У ньому вказані в алфавітному порядку назви всіх політичних партій, документи яких надійшли до ЦВК до 19 вересня включно, назви вищого керівного органу кожної політичної партії, яка прийняла рішення про участь місцевих організацій партії у виборах, а також дати, номери та назви рішень вищого керівного органу політичної партії, який прийняв таке рішення, і центрального керівного органу політичної партії, який повинен погоджувати рішення зборів (конференцій) місцевих організацій політпартії про висунення кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів.

Крім того, у переліку вказані невідповідності вимогам закону, які були допущені окремими політичними партіями в переданих до ЦВК документах.

ЦВК не пізніш як за 34 дні до дня голосування оприлюднить перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у місцевих виборах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук