ЦВК відмовила Гурвіцу в оскарженні результатів виборів мера Одеси

Центральна виборча комісія відмовила Едуарду Гурвіцу в задоволенні його скарги та не визнала протиправною бездіяльність Одеської міської виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів мера Одеси, які відбулися 25 травня.

У повідомленні ЦВК зазначено, що 29 травня до них надійшла скарга колишнього кандидата на посаду мера Одеси Едуарда Гурвіца, в якій він просив «визнати протиправною бездіяльність Одеської міської виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів одеського міського голови та зобов’язати вчинити її певні дії».

Однак ЦВК, вивчивши скаргу, відмовила в її задоволенні. Таке рішення пояснюють тим, що законодавство «не визначає механізмів та правових засобів реагування на можливі порушення вимог виборчого законодавства зазначеними суб’єктами та їх посадовими особами з боку міської виборчої комісії».

«Це свідчить про відсутність підстав для визнання протиправною бездіяльності Одеської МВК», – наголосили в Центрвиборчкомі.

Згідно з ч.5 ст.11 закону виборчий процес з позачергових виборів міського голови Одеси завершився у зв’язку з офіційним оприлюдненням результатів виборів у газеті «Одеський вісник» 27 травня.

Нагадаємо, за результатами екзит-полу, проведеного спільно «Савік Шустер Студією» та КВУ, за Едуарда Гурвіца (УДАР) проголосувало 42,6% виборців, тоді як Геннадія Труханова (Партія регіонів) підтримало 36% одеситів. Однак за офіційними результатами перевагу здобув Труханов.

Відтак Гурвіц заявив про масштабні фальсифікації на виборах мера і зазначив, що оскаржуватиме рішення виборчих комісій у суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук