Тягнибок Цимбалюку: Не треба шантажувати Львівську обласну раду

5 квітня 20117807

Львівська обласна рада на засіданні сесії 5 квітня не змогла надати Львівській ОДА згоду на отримання облдержадміністрацією державної фінансової підтримки на безповоротній основі, яка передбачала надання згоди на викуп земельних ділянок для побудови транспортної розв’язки для стадіону до Євро-2012 по 6 грн 25 ком за м кв.

Головною причиною ненадання такої згоди було те, що заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький не зміг пояснити, на якій юридичній підставі Львівська ОДА звертається з цього питання до обласної ради.

Після того, як депутати не підтримали жодного із запропонованих проектів рішень, слово взяв голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк і зазначив, що «пан Губицький нефахово підготувався до цього питання».

«Але ми можемо опинитися, що в червні певні європейські структури приймуть рішення щодо неможливості проведення Євро-2012 у Львові», - додав він, уточнюючи, що йдеться про засідання УЄФА у червні. Відтак, за його словами, це питання потрібно розглянути якнайшвидше.

У відповідь депутат Львівської обласної ради, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок зазначив: «Не треба шантажувати нас тим Євро. І не треба розказувати, що ми тут нічого не робимо». Крім того, «свободівець» висловив своє незадоволення тим, що ЛОДТРК негативно висвітлила перебіг поточної сесії.

Тягнибок додав, що Львівська обласна рада завжди приймала необхідні рішення для проведення Євро-2012 у Львові і готова підтримати і це, якщо воно буде належно підготоване.

 Після такої розмови депутати знову не змогли підтримати запропонований проект рішення, однак водночас висловили готовність зібратися у будь-який день на позачергову сесію, коли це питання буде готове, зокрема таку позицію висловив депутата від НРУ Андрій Корнат.

Під час розгляду цього питання піднімалося також проблема незгоди кількох власників земельних ділянок у селі Зубра віддавати свої ділянки за ціною 6, 25 грн.

Володимир Губицький під час виступу зазначив, що у сімох мешканців Зубри ділянки уже були викуплені за такою ціною, і жодних проблем не виникало. Іншим власникам земельних ділянок, за його словами, були запропоновані ділянки у Пустомитівському районі, оскільки в самому с. Зубра ділянок такої форми не було.

Щодо ініціативної групи власників чиновник зазначив, що одна особа (Андрій Петришин) взяла в суборенду всі дотичні ділянки і тепер протестує.

Самому Андрію Петришину депутати права на виступ не дали, однак вимоги ініціативної групи зачитав перший заступник голови облради Петро Колодій.

Зазначимо, голова бюджетної комісії Львівської облради Ярослав Качмарик сказав, що хоч ціна у 6,25 грн і є низькою, використаний метод оцінки землі справді дозволяє встановити її на такому рівні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • КМС 6 квітня 2011, 09:50

  Правильно робить Тягнибок, 20 років протягували потрібні їм земельні рішення, сколотили капітали, та такі, що пра-правнуки ще будуть жити безбідно, а як намагаються вивести їх на чисту воду, вияснити всі аспекти справи то зназу Тягнибок поганий....

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Націонал-більшовики Росії і націонал-соціалісти України, ці дві марксистські партії готують новий більшовицький переворот і встановлення тоталітарної влади нової большевії 6 квітня 2011, 04:31

  це Партія аналог націонал-більшовицької партії Лимонова, проголошує антидемократію, антилібералізм, антикапіталізм,антиєвропейськість. Проголошує побудову ієрархічної побудови суспільства (кастової), де основна маса, народ, буде керуватися деспотично партією вибраних, націонал-більшовицькою партією в Росії,( лимонівців) і націонал-соціалістичною партією в Україні (тягнибоківців). Основні вороги у цих двох партій - тріада: лібералізм, демократія, капіталізм. Основна ціль: побудова безкласової національної імперії від Ліссабону до Владивостоку, у Лимоновців - з центром в Москві, у тягнибоківців - з центром в Києві. Дивись програму НБП Лимонова і програмні і політичні статті, а також промови лимонівців і свободівців (зокрема, статтю А.Іллєнка про Побудову Української Наддержави, написану в 1997 році, недавній виступ його ж про поєднання боротьби за національне визволення з боротьбою класовою, виступи Фаріон і Михальчишина про найбільших ворогів українців - лібералізм і Європу.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • до небайдужого: ВО Свобода є більшовицькою партією і працює на знищення демократичного ладу в Україні і як наслідок, самої держави.Тягнибок-разом з націонал-більшовиками Росії відновлює більшовизм і тоталітаризм 6 квітня 2011, 04:26

  Націонал-більшовицька партія — російська радикальна націоналістична партія. Позіціонує себе, як соціалістична, антиурядова та антибуржуазна партія. Не зареєстрована в Росії і визнана Верховним судом країни, як екстремістська. Члени партії називаються лімоновцями, або нацболами (від націонал-більшовизму). партія відзначилася в декількох акціях, зокрема в акціях протесту проти ліберальних ідей тогочасного уряду країни. Акції проходили під гаслами «Сталін! Берія! ГУЛАГ!» З 1996 р. НБП щорічно відмічає День Російської Нації — роковину перемоги Олександра Невського над шведами. Критики відзначаютю схожість ідеології і навіть зовнішній вигляд символів та методів діяльності партії з Німецькою націонал-соціалістичною робітничою партією Адольфа Гітлера. В програмних документах партії стосовно України відмічається орієнтація на російський націоналізм, відновлення Російської імперії, підтримка сепаратизму в Україні і бажання розколу країни. Деякі російські активісти партії, зокрема Михайло Ганган знайшов політичний притулок в Україні від переслідування в Росії. Спочатку цей активіст НБП був арештований за співпраці СБУ та спецслужб Росії на теренах України, розглядалося питання його екстрадиції до Росії, але під тиском громадськості отримав в Україні статус біженця.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук