У Києві через спалах кишкової інфекції призупинили роботу 30% закладів громадського харчування

Підприємство ТОВ "Суші Ленд Євразія", з яким пов’язано отруєння, тимчасово припинило свою діяльність

Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснили моніторинг діяльності таких закладів У Києві у зв’язку зі спалахом кишкової інфекції призупинено роботу 30% закладів громадського харчування. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

Зазначено, що 1 липня 2017 року через реєстрацію в столиці випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, спеціалісти Служби у межах ч. 13 ст. 4 закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» провели збір інформації в операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем впровадження їхньої господарської діяльності.

«Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує з харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу», – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, при виявлені порушень із боку санітарного законодавства, суб’єктам господарювання надавалися консультації щодо їхнього усунення.

«За рекомендаціями спеціалістів Головного управління, 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів та усунення недоліків», - доповіли в Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції, спричиненої вживанням суші у ресторанах «Євразія» (ТОВ «Суші Ленд»), отруєння діагностували у 23 осіб, з них 20 осіб госпіталізовано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук