У Києві відкриють кардіоцентр, який не поступатиметься європейським аналогам

Швейцарський лікар Пауль Фоґт

Швейцарський лікар назвав Київський дитячий кардіоцентр ідеальним для створення на його базі нової установи

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії (ЦДКК) і швейцарський медичний фонд «Серце Євразії» (EurAsia Heart Foundation) створять на базі ЦДКК міжнародну медичну установу, яка буде надавати висококваліфіковану допомогу четвертого рівня пацієнтам з країн Європи та Азії.

Керівник фонду «Серце Євразії», видатний кардіохірург, професор Пауль Фоґт в інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня. Україна» зізнався, що порівняно з євразійськими центрами, в яких він працював, якість надання допомоги в Центрі дитячої кардіології відповідає високим європейським стандартам, саме тому його фонд для співпраці обрав київський Центр.

«З (керівником ЦДКК) професором Ємцем я познайомився кілька років тому, коли відвідував Київ. Ми певний час співпрацювали, а потім у нас виникла ідея створити міжнародний Центр. Проблема в тому, що є дуже багато пацієнтів, котрі їдуть до країн Західної Європи, витрачаючи всі свої гроші на лікування, навіть продаючи власне житло. Або родичі гуртом збирають кошти, щоб хтось міг поїхати в іншу країну для кардіохірургічного лікування. Нерідко ці люди бувають незадоволені результатом, та ще й втрачають при цьому всі свої заощадження та майно», – сказав Фоґт.

«І ми вирішили створити центр за європейськими стандартами, в якому такі пацієнти за справедливу й розумну ціну зможуть отримати найвищу якість лікування. Наша мета — створити тут центр із найвищою якістю оснащення та послуг, як у країнах Західної Європи. І це — реалістична мета. Звісно, нам потрібен уже готовий висококваліфікований медичний центр, і такий ми знайшли в Києві. Особливо приваблює те, що це не лише медична установа. Тут створено цілу школу дитячої кардіології та кардіохірургії», – поділився планами швейцарський кардіохірург.

При цьому в Центрі будуть чекати пацієнтів з усіх країн.

«Ви, мабуть, знаєте, що тепер практикується медичний туризм, який охоплює весь світ. Є компанії у США, котрі пропонують пацієнтам із Китаю або інших країн Азії так звану «другу думку» (second opinion). Пацієнти з Європи їдуть в Індію або Таїланд. Пацієнти з Близького Сходу подорожують у США. Медичний туризм — глобальний феномен. Тому в центрах, із якими ми працюємо, ми чекаємо на всіх пацієнтів. Звісно, окрім пацієнтів з України, чекаємо на пацієнтів із країн Східної Європи та Центральної Азії», – розповів Фоґт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук