У Львові почали монтувати першу у місті шумозахисну стіну

Головні новини Львова 27.10Віталій Кубліков, 27 жовтня 2016, 18:29 3252 1

На вулиці Липинського у Львові врешті почали монтувати шумоізоляційний екран. За продовження проекту взялася вже інша фірма. Підрядник, з яким місто спочатку уклало угоду, кинув роботи на півсправі, змонтувавши лише каркас.

Перші два десятки шумоізоляційних плит вже встановили на вулиці Липинського. Це подвійний полікарбонкат, який знизить рівень шуму на території школи і садочка. За день, кажуть майстри, можуть монтувати до 10 таких секцій.

«Ми цю частину робимо сьомий день. А там залишилося ще 120 метрів. Орієнтовно місяць часу», ― каже майстер Роман.

Почали монтаж від дитячого садочка. Територія дошкільної установи рік тому фактично лишилася без огорожі. Батьки били на сполох.

«Спочатку вони цілком зняли нашу стару огорожу і в березні вони каркас отак і лишили. Тобто цієї частини не було», ― розповіла голова батьківського комітету старшої групи 104 садочка Роксолана Мельник.

На прохідний двір перетворилася і території приватної школи поруч. Шумозахисний екран передбачили вздовж і цього навчального закладу. Відгородились освітяни тимчасовими металевими секціями і їх покрали. Зараз натягнули колючий дріт.

«Сторонні заходять. Пильнуємо, стараємося дивитися. І чергових вчителів ставимо, і сторожі чергують. Кілька разів викликали ввечері поліцію. Мені дзвонять щось по 7-8 чоловік. Ясно, що сам сторож не вийде, з ними ради не дасть», ― нарікає заступник директора школи «Відродження» Неля Юрченко.

600 тисяч гривень отримав за свою частину роботи попередній підрядник. Місто хотіло позиватися до фірми-виконавця щодо протермінування. Та справою зацікавилися у прокуратурі, відкрили провадження. Вилучена уся проектно-кошторисна документація.

«Ми так і не зрозуміли, чому підрядник зупинив роботи, і прийшлося шукати іншого підрядника, який би закінчив на сьогодні ці роботи. Сьогодні є фірма, яка взялася закінчувати це. Бачимо, що роботи відновилися і все в досить гарному темпі», ― розповів у коментарі Головний новинам Львова начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.

На завершення пілотного проекту із становленням першого у місті шумозахисного екрану в бюджеті Львова передбачили ще 150 тисяч гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук