У Львові та області змінили межі виборчих дільниць

Центральна виборча комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Зокрема, змінено межі виборчих дільниць у Залізничному, Сихівському і Франківському районах Львова, а також у чотирьох містах та семи районах області.

Так, змінено межі окремих виборчих дільниць у Жидачівському (м. Ходорів), Миколаївському (с. Держів, с. Острів), Мостиському (м. Судова Вишня, с. Ніговичі, с. Костильники, с. Поповичі, с. Солтиси), Пустомитівському (с. Оброшине, смт Щирець, с. Солонка), Старосамбірському (м. Хирів), Стрийському (с. Дуліби), Яворівському районах (смт Івано-Франкове), а також у Бориславі, Новому Роздолі, Самборі та Стрию, йдеться в повідомленні прес-служби ЛОДА.

Змінено й адреси приміщень для голосування та адреси приміщень дільничних виборчих комісій – у селах Тейсарів, Пчани, Вільхівці Жидачівського району і селі Чижиків Пустомитівського району.

Окрім того, у Мостиському районі ліквідовано виборчі дільниці №460828 і №460829. На обох цих дільницях нараховувалось 148 виборців.

«Зміни меж виборчих дільниць пов’язані із введенням в експлуатацію нових житлових будинків», – пояснив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

Торік на Львівщині відбулося 10 позачергових виборів сільських голів, п’ять проміжних виборів депутатів сільських рад, а також проміжні вибори депутата районної ради, позачергові вибори селищного голови і проміжні вибори депутата селищної ради.

Загалом в Україні минулого року відбулося 680 виборів. Майже половину із цієї кількості склали вибори сільських голів – 335.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук