У Львові житлові будинки отримали тепло

Головні Новини за 22 жовтняІрина Ващишин, 22 жовтня 2014, 19:32 0

Перший день опалювального сезону у Львові минув без надзвичайних ситуацій. Міське теплоенерго запустило централізовану систему. Вказівок про пониження теплового режиму на підприємстві наразі не отримували.

«Розмови про пониження нормативу для обігріву приміщень ще раніше відбувались у засобах мас-медіа. Начебто замість 18 градусів тепла цьогоріч нормою буде 16. Проте на офіційному рівні жодних документів ми не отримували. Тобто наш теплоносій має нагрівати батареї так, аби у приміщеннях було не менше +18 С», – наголосила прес-секретар МКП «Льлвівтеплоенерго» Ганна Пищула.

Що ж до тарифів на тепло, до кінця цього року вони мали б залишитись незмінними, стверджують на «Львівтеплоенерго». А от що буде у 2015-му – на підприємстві коментувати не наважуються. Адже після останнього подорожчання в липні цього року тариф хоч і підняли до рівня економічно обґрунтованого, у наступному році через складові, які в ньому закладені, він може стати знову збитковим.

«Якщо зважити, що в тарифі є ще, крім газу, і електроенергія, і заробітна плата, і якщо ті складові зростають, то це спричиняє до того, що цей тариф може бути необґрунтованим», – зазначила Ганна Пищула.

Від можливого подорожчання тепла та гарячої води львівські родини можуть захистити субсидії. До того ж, тепер вони будуть вигіднішими, бо з 1 жовтня їх нараховують за новими правилами – залежно від середньомісячного доходу кожного члена сім’ї. Проте тим, у кого вдома індивідуальна система опалення – варто пам’ятати: нормативи споживання природного газу для надання субсидій зменшили майже на третину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук