У паспортних столах відкрили спеціалізовані кімнати допомоги вимушеним переселенцям

У центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрили спеціалізовані кімнати допомоги вимушеним переселенцям з паспортних та реєстраційних питань.

Про це повідомили у прес-центрі Державної міграційної служби України.

Спеціалізовані кімнати допомоги вимушеним переселенцям – це пілотний проект відкритий Міграційною службою спільно з Державним підприємством «Документ» з метою вирішення проблем людей, які покинули свої будинки в Криму та на Донбасі.

«Громадяни зможуть отримати всебічну допомогу з міграційних питань, а також оформити паспорт громадянина України з досягнення 16-річного віку, відновити його у випадку втрати, вклеїти фотографію в паспорт по досягненні 25- і 45-річного віку і у разі зміни прізвища – отримати новий паспорт», - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що перелік осіб, які звільняються від сплати державного мита за такі дії, розміщений безпосередньо в кімнатах допомоги.

Кімнати допомоги вимушеним переселенцям вже функціонують у Києві, Рівному, Житомирі та Тернополі, а найближчим часом планується їх відкриття у Вінниці, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Херсоні, Хмельницькому та Черкасах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук