У Польщі засудили злочинців, які продавали польські посвідчення особи в Україну

СвітКатерина Чурилова, 29 серпня 20175030
Підсудні добровільно попросили притягнути їх до відповідальності

Окружний суд у Перемишля засудив п’ятьох підсудних, обвинувачених, зокрема, у продажі польських посвідчень особи та нелегальному вивезенні їх з країни, зокрема в Україну. Про це повідомило «Польське радіо».

Прокурор Марта Пентковська, речниця Окружної прокуратури у Перемишлі, яка у черні 2016 року звинуватила їх у цих злочинних діяннях, зазначила, що підсудні добровільно попросили притягнути їх до кримінальної відповідальності, а тому вирок було винесено без судового процесу.

За словами представниці прокуратури, злочинну групу організував 38-літній Еміль Л. Крім згаданих закидів, прокуратура звинуватила його також у тому, що у грудні 2015 року у Перемишлі він отримав від встановлених осіб посвідчення особи і паспорт, а також доручив Ігореві С. переробити ті документи та продати їх відповідно за 1,4 тис. злотих та 3,1 тис. злотих.

Поляка також було звинувачено у продажі іншого посвідчення особи за 1,1 тис. злотих та чотирьох інших паспортів на загальну суму 8 тис. злотих.

Окрім того, прокуратура звинуватила його у тому, що у період від лютого 2015 року до квітня 2016 року він незаконно вивіз з Медики в Україну щонайменше 25 документів, що підтверджують іншу особу: посвідчення особи та паспорти.

Еміль Л. зізнався у вчиненні злочинів і дав пояснення та добровільно попросив притягнути його до кримінальної відповідальності.

Суд засудив його за ці діяння до 2,5 років позбавлення волі умовно, штрафу та конфіскації доходів, отриманих внаслідок вчинених ним злочинів.

Крім Еміля Л. суд засудив також: Сильвію Й., Еву М. і Марека С. за участь в організованій злочинній групі, яка займалася заохоченням до продажу польських посвідчень особи, підготовкою до їхньої підробки, незаконним перевезенням цих документів через кордон, а також за вчинення злочинів, пов’язаних з підбурюванням інших осіб до продажу документів підтвердження особи і привласненням посвідчень особи.

П’ятий звинувачений – Роберт Н. засуджений за продаж власного паспорту з метою використання його як оригінального документа іноземцем для легалізації перебування на території держав Європейського Союзу.

Чотирьох осіб засуджено до 10 місяців позбавлення волі умовно, штрафів та конфіскації доходів, отриманих від злочинної діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук