У Румунії стався землетрус, який відчули в Одесі та Києві

СуспільствоАндрій Стець, 28 грудня 201614391
У Румунії стався землетрус, який відчули в Одесі та Києві
Зона Вранча - сейсмоактивна зона, розташована на ділянці стикування Південних (Румунія) та Східних (українських) Карпат

У ніч на середу, 28 грудня, у Румунії стався землетрус магнітудою 5,6 балів за шкалою Ріхтера. За даними Геологічної служби США, епіцентр землетрусу знаходився в так званій Зоні Вранча на глибині 81 км.

По інтенсивності струсів в епіцентрі, землетрус оцінювалося як «руйнівний».

У той же час, наслідки стихійного лиха відчули на собі українці в Одесі та Києві. Як повідомляє одеське видання «Думська», мешканці Одеси відчули поштовхи приблизно у 3-4 бали за шкалою Ріхтера. Інформації про жертви і руйнування поки немає. Крім Румунії його відчули жителі Молдови і Придністров'я.

Зазначимо, що Зона Вранча - сейсмоактивна зона, розташована на ділянці стикування Південних (Румунія) та Східних (українських) Карпат в жудеці (повіті) Вранча (Румунія).

Нагадаємо, що наприкінці вересня в Румунії відбувся схожий землетрус силою 5,6 бала. Епіцентр його знаходився 153 км на північ від Бухареста. Землетрус «відгукнулося» на території України, поштовхи відчувалися майже всюди.

Всього в період з 2 березня по 4 серпня 2016 року на території Румунії зафіксовано не менше 102-х землетрусів, магнітудою від 2,0 до 4,5 балів за шкалою Ріхтера. Більшість – у сейсмічній зоні Вранча.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук