У судді Сихівського суду виявили коронавірус

Суд повідомив, що продовжує роботу у звичному режимі

У всіх кабінетах, залах засідань та коридорах провели дезінфекцію

У вівторок, 16 червня, на сайті Сихівського районного суду, повідомили, що в одного з їхніх суддів підтвердили Covid-19. Усі приміщення вже продезінфіковані, а людей, які контактували з інфікованим суддею відправили на самоізоляцію. Через цей випадок суд закривати не будуть.

Суд не розголошує прізвище судді, який захворів на коронавірус. Однак у повідомленні йдеться про те, що всі заплановані засідання у Сихівському суді відбуватимуться й далі, незважаючи на виявлений коронавірус в одного з суддів. Суд також просить не відвідувати засідання людей, які не є безпосередніми учасниками судового процесу. На сайті Сихівського суду зазначено, що у суді працюють 54 працівники, у тому числі 12 суддів.

Тих, хто потребує звернутись до суду радять це зробити електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», або поштою чи факсом із заявами про розгляд їхніх справ, але без їхньої присутності.

Суд не припиняє роботу, однак людей, які не є учасниками засідань, просять не приходити

Станом на зараз у Сихівському суді через карантин зупинили прийом громадян, а після підтвердженого діагнозу у судді, на два тижні призупинили можливість ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судових справ.

Раніше, 7 червня, у судді Личаківського суду також виявили коронавірус. Тоді Личаківський суд призупинив свою роботу на два дні. А вже у понеділок, 15 червня, на сайті суду повідомили, що ще у чотирьох працівників апарату суду підтвердили діагноз Covid-19.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук