У ЦВК назвали округи, які затримують підрахунок голосів

СуспільствоОльга Карабан, 30 жовтня 20141200

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський назвав округи, які затримують підбиття підсумків голосування на позачергових виборах до Верховної Ради.

«Найбільша затримка зараз спостерігається в наступних округах: №49 (Донецька область), де немає відомостей по 34 дільницях. Причому ця комісія вже досить давно не вводить дані до системи «Вибори». На 59 окрузі не введені дані з 22 дільниць, на 137 окрузі – з 28 дільниць, на №182 – 12 дільниць, на №66 – з 11 дільниць», – повідоми він у четвер, 30 жовтня, під час прес-конференції в Києві, інформує УНІАН.

Охендовський висловив сподівання, що таке невиконання обов'язків завершиться найближчим часом. «А якщо цього не станеться, то ми будемо намагатися надати їм не лише організаційно методичну допомогу, а й іншу допомогу, в тому числі із залученням правоохоронних органів», – заявив голова ЦВК.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала близько 60 протоколів окружних комісій, які надійшли із одномандатних виборчих округів. У двох випадках було встановлено розбіжності між тими даними, які ОВК внесли до системи «Вибори», та іншими протоколами дільничних виборчих комісій, які є в розпорядженні кандидатів у нардепи, членів виборчих комісій і спостерігачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук