У ТЦ «Три слони» відкрили «Офіс енергозбереження»

Суспільствопромоція, 8 липня 2016, 10:04 428 0

Заощаджуйте з новими технологіями.

Зберегти гроші та довкілля можна в «Офісі енергозбереження», який знаходиться на другому поверсі торгового центру «Три слони», що на Кільцевій дорозі Львова. Тут свої послуги клієнтам пропонують 6 найкращих компаній у Львові.

«Цей офіс зможе промоніторити і порівняти ринок, досить мобільно в одному місці. Ну і, відповідно, визначитись для себе з ціновою політикою того чи іншого обладнання, яке буде ефективним»,  розповів генеральний директор компанії «Девелопмент Захід груп» Сергій Планджиєв.

В «Офісі енергозбереження» представлені сонячні батареї та колектори, рекуператори тепла вентиляційного повітря, теплові насоси. Також можна обрати енергозберігаючі вікна та двері, ознайомитись з тим, як зробити освітлення енергоефективним і як правильно утеплити стіни. Фахові менеджери проконсультують відвідувачів з усіх питань енергозбереження.

«Можна зекономити на енергоносіях до 70%. Такі речі, якщо грамотно прораховані і поставлені там, де потрібно, то можна окупити за один-два-три роки, а інколи, навіть, швидше», зазначив представник компанії «Вітаклімат» та «Атмосфера» Віталій Костишин.

Питна вода у квартирі, чи цілому будинку. З допомогою сучасних системи очищення вода із криниці, джерела, водоканалу, свердловини чи навіть річки може бути якісна.

«В даний момент сучасні технології очищення води дозволяють, в принципі, з будь-якої води отримати якісну питну. Все залежить від об’ємів, які потрібно. Тому і водоочистка називається зараз водопідготовкою»,  сказав керівник відділу прямих продаж компанії «ЗІКО» Сергій Рогульський.

На місці відвідувачі можуть оперативно порівняти та вибрати з багатьох пропозицій оптимальний варіант. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук