<

У Верховній Раді зареєстрували 10 законопроектів з питань місцевого самоврядування, - Гройсман

Володимир Гройсман на засіданні експертної групи з питань законодавчого забезпечення децентралізації влади

У Верховній Раді України зареєстровані 10 законопроектів з різних питань функціонування місцевого самоврядування. Про це голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив під час другого засідання експертної групи з питань законодавчого забезпечення децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба спікера парламенту.

Як зазначається, під час засідання обговорювалися різні моделі адміністративно-територіального устрою та співпраці між владою й органами місцевого самоврядування. Учасники засідання наголошували, що «розпочата дискусія свідчить про існування різних думок щодо реформи, але це базова реформа, і альтернативи їй немає».

Підбиваючи підсумки обговорення, Гройсман зазначив, що до наступного засідання експертної групи потрібно розробити «проекти двох планів дій».

За його словами, перший план - це «пакет» законопроектів щодо внесення змін до Конституції України та законопроекти щодо місцевого самоврядування у розвиток конституційних змін. Другий - стосується переліку законів, які можна прийняти до внесення змін до Конституції і які потрібно ухвалити до завершення нинішньої сесії парламенту.

«Усі законопроекти, які стосуватимуться місцевого самоврядування, будуть виноситися на розгляд експертної групи, і висновок групи надаватиметься депутатам для врахування при голосуванні», - зазначив Гройсман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук