Україна та ЄС підтвердили відданість угоді про асоціацію, - заява

25 лютого 201310312
Україна-ЄС

Україна та Європейський Союз пiдтверджують свою вiдданiсть пiдписанню угоди про асоцiацiю i сподiваються на досягнення прогресу Києвом у виконаннi необхiдних для цього умов до початку травня цього року.

Про це йдеться у спiльнiй заявi президента України Вiктора Януковича, президента Ради ЄС Германа ван Ромпея i президента Європейської Комiсiї Жозе Мануеля Баррозу за пiдсумками самiту, який вiдбувся в понедiлок у Брюсселi.

"Лiдери пiдтверджують свою вiдданiсть пiдписанню вже парафованої угоди про асоцiацiю, зокрема щодо поглибленої та всеосяжної зони вiльної торгiвлi, тiльки-но буде продемонстровано рiшучi дiї та вiдчутний прогрес у трьох сферах, позначених пiд час самiту Україна-ЄС у 2011 роцi, якщо можливо, до самiту Схiдного партнерства у Вiльнюсi в листопадi 2013 року", - йдеться в заявi.

Відтак наголошується, що для досягнення цiєї мети Україна налаштована дiяти вiдповiдно до положень, визначених у висновках Ради ЄС вiд 10 грудня 2012 року. "Вони погодилися зосередитися на цих питаннях як на прiоритетних. Пiдписання може супроводжуватися вiдкриттям тимчасового застосування частин угоди", - заявляють лiдери сторiн.

При цьому вiдзначаються кроки, якi Україна вже здiйснила. "Лiдери сподiваються на досягнення Україною конкретного прогресу до початку травня 2013 року", - заявляють вони.

Крiм того, було прийнято до вiдома резолюцiю Європейського парламенту вiд 13 грудня 2012 року й заяву Верховної Ради України вiд 22 лютого 2013 року.

Україна за результатами самiту Україна-ЄС розраховує підписати чотири документи.

Віктор Янукович у Давосі повідомив, що Україна розраховує підписати угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук