Україна запровадить біометричний контроль для іноземців при перетині кордону

Україна запровадить біометричний контроль для іноземців при перетині кордону
фото 5 каналу

Україна має намір запровадити біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають державний кордон. Про це заявив президент України на засіданні РНБО, інформує прес-служба голови держави.

«Мова йде про посилення контролю за в'їздом і виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України - ми вводимо біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають український кордон. Ми повинні зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом», – сказав Порошенко.

Він зазначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів виконані. Крім того, він додав, що на засіданні РНБО сьогодні Міністерство закордонних справ, Державна прикордонна служба нададуть інформацію з цього питання.

«Ми відведемо необхідну кількість часу для того, щоб країна підготувалася якісно, аби добропорядні громадяни не відчували будь-яких незручностей», – наголосив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що необхідні кошти Державній прикордонній службі мають бути виділені для того, щоб вона мала можливість технічно забезпечити виконання цього рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук