«Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд з Києва до Івано-Франківська

Поїзд курсуватиме через Львів

«Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд з Києва до Івано-Франківська

«Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд сполученням Київ – Івано-Франківськ, який курсуватиме через Львів. Цей поїзд буде тимчасовим і відправлятиметься в ті дні, коли на маршрут є найбільший попит, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Додатковий поїзд №217/218 Київ – Івано-Франківськ відправиться зі столиці 26 лютого о 17:00 і прибуде на до Івано-Франкіська 27 лютого о 04:28. З Івано-Франківська поїзд відправиться 28 лютого о 23:05 і прибуде до Києва о 9:07 наступного дня.

У розкладі руху на сайті «Укрзалізниці» зазначається, що з Києва до Івано-Франківська поїзд їхатиме через Шепетівку та Львів, а у зворотному напрямку через Галич, Львів, Тернопіль та Вінницю.

З 4 березня цей поїзд доїжджатиме не лише до Івано-Франківська, а й до Рахова. Так, поїзд №217/218 Київ – Івано-Франківськ, Рахів відправиться зі столиці 4 та 7 березня о 17:00 і прибуватиме до Івано-Франківська о 4:28 і до Рахова о 9:20 наступного дня. Зворотно з Рахова та Івано-Франківська відправлятиметься 5 і 8 березня  о 17:42 та 23:05 відповідно і прибуватиме до столиці о 9:07.

В «Укрзалізниці» зазначають, що призначили додаткові поїзди Київ – Івано-Франківськ на вказані дати, оскільки в ці дні вони найбільш затребувані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук