<

Уряд затвердив порядок нарахування соцвиплат переселенцям

СуспільствоВолодимир Пиріг, 25 листопада 20143180

Уряд України затвердив порядок здійснення соціальних виплат (пенсій, стипендій, компенсацій тощо) для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території країни та районів проведення антитерористичної операції (АТО).

Це закріплено постановою Кабінету Міністрів №637 від 5 листопада «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції».

Згідно з документом, уряд встановив, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету й фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів АТО, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою відповідно до затвердженого Кабміном порядку оформлення й видачі довідки про взяття на облік такої особи.

Такі виплати, призначені або продовжені відповідним особам до набуття чинності цієї постанови, здійснюються за фактичним місцем проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року такої довідки.

Міністерству соціальної політики, обласним і Київській міській державним адміністраціям доручено вжити заходів щодо інформування осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів АТО, про порядок узяття їх на облік і видачу відповідної довідки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук