В Івано-Франківську викрили підпільну друкарню підробних паспортів

В Івано-Франківську викрили підпільну друкарню підробних паспортів
фото СБУ
В Івано-.Франківську масово підробляли внутрішні та закордонні паспорти

В Івано-Франківську ліквідували підпільну друкарню, в якій десятками виготовляли фальшиві внутрішні та закордонні паспорти громадян України та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Повідомляється, що цю друкарню організували мешканці Івано-Франківська та Закарпатської області. Вони надавали «послуги» українцям, які хотіли виїхати до країн Євросоюзу, та іноземцям, що бажали жити в Україні, не маючи на це законних підстав.

«Клієнтам», які через порушення візового режиму втратили право в’їзду на територію Шенгенської зони, зловмисники створювалися паспорти-двійники реально існуючих людей. Вони вклеювали у дійсні документи фото свого замовника, який планував їхати до Європи. За це отримували €2 - 3 тис.

Для іноземців, які бажали отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні, зловмисники підшукували українок, готових за винагороду укласти з іноземцями фіктивний шлюб та виготовляли фальшиві посвідки на проживання.

Під час обшуків виявлено десятки підроблених документів

Під час обшуків у квартирах та машинах організаторів оборудки правоохоронці вилучили десятки внутрішніх та закордонних паспортів, фотографії клієнтів, сотні фальшивих документів, зокрема, довідки про присвоєння ідентифікаційних кодів, посвідки на тимчасове проживання, свідоцтва про народження. Співробітники спецслужби також виявили друкарське обладнання, поліграфічні фарби, підроблені печатки, кліше й штампи органів державної влади та правоохоронних органів.

Виявлені під час обшуків печатки

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук