В Україні збільшилась вартість кредитів

Володимир Тиравський, 5 квітня 20149882
Кредити

В українських банках зросли відсотки за автокредити, готівкові кредити та іпотеку

За підсумками моніторингу ЛігаБізнесІнформ, ставка по кредитах на придбання автомобіля збільшилась на 0,12% і зараз становить 16,57%. Початковий внесок коливається в межах від 0% до 75%. Проте, варто зазначити, що велика сума внеску та короткий термін кредитування впливають на зниження відсоткової ставки по кредиту. Лояльні умови кредитування пропонуються у випадку придбання іноземних автомобілів, зокрема це стосується термінів кредитування та відсоткових ставок. Жорсткі умови кредитування поширюються на українські, російські та китайські авто, а також на користовані автомобілі.

Середня відсоткова ставка за іпотечними кредитами за останній місяць зросла на 0,38% і  зараз становить 20,98% річних. Максимальний термін кредитування – 30 років, проте більшість банків намагаються його скоротити до 5-10 років. І от, наприклад, під час придбання нерухомості на вторинному ринку, позичальник повинен сплатити мінімум 20% вартості квартири.

Середня відсоткова ставка споживчих кредитів збільшилась на 0,16% і зараз становить 28,65%. Проте, це лише номінальний показник, а насправді, існує багато прихованих платежів, високих одноразових або щомісячних комісій. Виняток становлять хіба що кредити під заставу депозиту або нерухомого майна, а також під поруку третьої особи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук