Валентин Наливайченко готовий йти в Президенти

Валентин Наливайченко готовий йти в Президенти

Про свою готовність змагатися у президентській кампанії очільник Громадсько-політичного руху «Справедливість» заявив у Львові, напередодні святкування Дня героїв. Екс-голова СБУ зізнався, що і це місто, і сама дата є для нього особливими: «Саме 22 травня 2009 року ми з львівськими патріотами порушили кримінальну справу проти більшовиків за Голодомор, геноцид 1932-33 років. Більше того, ми її довели до суду, засудили більшовиків і розслідували цей злочин. В цьому для мене є символіка та особисте переконання: коли дієш, коли захищаєш країну та власних громадян, завжди можеш розраховувати на успіх».

На підтримку львівських громадських організацій та волонтерів Валентин Наливайченко розраховує і зараз, коли країна потребує рішучих змін та нових політиків. Та для того, щоб втілити необхідні реформи у сфері національної безпеки, необхідна вся повнота влади. «Зараз є політична воля та план. І якщо заради цього за посаду Президента треба боротися, то Наличвайченко не просто готовий, а точно буде це робити. На це є і воля, і рішучість, а головне – є команда», – стверджує лідер руху «Справедливість».

В рамках львівського візиту Валентин Наливайченко відвідав громадський простір Борців за Волю України на території військового храму Стрітення Господнього, де поспілкувався з волонтерами, добровольцями та представниками громадськості та журналістами. Поділився своїм баченням реорганізації армії та забезпечення її бойової здатності. Найактуальніша проблема, яку має вирішити українська влада зараз, на думку Наливайченка, це створення Добровольчої української армії. Відповідний законопроект зараз знаходиться на розгляді Верховної Ради і Валентин Наливайченко впевнений, що депутати таки проголосують за тих, хто своїм життя захищав Україну від російської агресії: «Я говорю як людина, яка перша з ними пішла на фронт, здобуваючи зброю в бою, адже тоді навіть зброї не було. І зараз, за чотири роки війни, ці люди, добровольці та волонтери, здобули право і на Добровольчу армію, статус, навчання, забезпечення. І справедливо буде на рівні закону дати їм це право».

Звичайно, без люстрацій у керівних органах не обійтися – Валентин Наливайченко планує довести реформи в СБУ, розпочаті ним у 2013-2014-му роках, до логічного кінця. Покараними, на думку політика, мають бути всі, хто свого часу долучився до розвалу Української армії, до продажу озброєння закордон, зокрема і Росії. Це ще одна сильна мотивація для того, аби брати участь у виборах Президента України. І Валентин Наливайченко налаштований до рішучої боротьби заради цілей, які, на його переконання, здатні забезпечити військову міць держави та гідний опір агресору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук