Валентина Наливайченка висунуто кандидатом на пост президента України

Суспільство3 січня 20194002
Валентина Наливайченка висунуто кандидатом на пост президента України
Партійний з'їзд висунув Валентина Наливайченка кандидатом у президенти

Делегати всеукраїнського з'їзду партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка "Справедливість"» у четвер, 3 січня, одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України, що відбудуться 31 березня.

Подякувавши учасникам з'їзду за довіру, Валентин Наливайченко заявив, що «йде в президенти не заради крісла, а задля людей». У своїй діяльності на посаді президента Наливайченко обіцяє спиратися лише на власний народ і на закон. За його словами, «усі мають бути рівними перед законом: і президент, і звичайний громадянин», - переконаний він.

Наливайченко переконаний, що «президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати», - наголошує він.

Наливайченко відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Він також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів. «Функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом», - підкреслює політик.

За словами Наливайченка, «як президент він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади».

Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави кандидат у президенти України вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку.

Наливайченко заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук