Вбивця своїх рідних у Дублянах давно розповідав сусідам, що «вони всі помруть»

Головні новини Львова 22.06Оксана Лабойко, 22 червня 2016, 18:34 7247 1

Страшною трагедією закінчився сімейний конфлікт у місті Дубляни біля Львова. 55-річний глава сімейства зарізав свою стареньку маму та доньку. А зятя – чоловіка іншої доньки – та їхнього чотирирічного сина відправив на лікарняне ліжко. Рідні розповідають, чоловік дебоширив вже не вперше. А місяць тому його відправили в психіатричну лікарню, та вже за тиждень медики відправили хворого додому.

Оксана – єдина з родини, хто вцілів у жахливій трагедії. Її батько зарізав бабусю та молодшу сестру, а її чоловік та син – у лікарні. Що спричинило сімейну сварку, яка закінчилася трагедією, жінка навіть не пригадує. Каже, батько часто скандалив і дебоширив, але до такого не доходило.

«Він бабусю на моїх очах зарізав. Я сиділа і нічого не могла зробити. Ми з чоловіком вибігли. Я йому сказала: рятуй дитину. Він повернувся до хати за дитиною. Передав мені малого через вікно. Потім сам виліз весь у крові. Я кажу: а де Марічка (загибла донька – авт.)? Біжи за Марічкою. Він каже, то вже нема сенсу бігти», – пригадує жінка.

Два місяці тому 55-річного чоловіка обстежували у психіатричній лікарні – розповіли рідні. Але кажуть, менш як за тиждень його виписали.

«Мені просто дивно, як його через п'ять днів випустили як нормального. Велике питання до тих лікарів, які його на шостий день випустили як цілком здорового, а зараз маємо таку трагедію», – говорить сват вбивці Юрій Ковальчук.

У психіатричній лікарні ситуації не коментують, кажуть інформація про пацієнтів – то справа закрита й особиста.

«Це така інформація, яку ми не маємо права розголошувати, бо ст.6 «Закону про психіатричну допомогу» забороняє розголошувати будь-яку інформацію про перебування, огляд пацієнта лікування, за винятком міліції, прокуратурі і слідчих органів. Без згоди пацієнта, ми не маємо права це розповідати», – зазначили журналістам у психлікарні.

Тим часом, окрім двох загиблих, є ще двоє постраждалих – це 30-річний чоловік Оксани та її 4-річний син. Перший зараз у реанімації. В нього вісім ножових поранень.

«Важкість стану була зумовлена численними ножовими пораненнями. Відразу він був поданий в операційну. Проведена хірургічна обробка ран. Зупинка кровотечі. На цей момент його стан важкий, але стабільний. Він при свідомості, зараз знаходиться в медикаментозному сні», – розповіла завідувач реанімаційного відділення лікарні швидкої допомоги Зоряна Біда.

Найменший потерпілий відбувся подряпинами. Його вже виписали додому.

А от винуватець трагедії спробував втекти з місця різанини, а можливо, навіть готував цей страшний злочин заздалегідь.

«Казав, що це його будинок. І тут ніхто крім нього жити не буде. Це, зокрема, він повідомляв, своїм сусідам і казав, що прийде час, коли вони всі помруть. Свою вину він частково визнає, частково не визнає. Оскільки є психологічно нестійкий. Також він глухонімий, з ним дуже важко говорити», – повідомив начальник сектору кримінальної поліції Жовківської поліції Олександр Павлик.

Чоловіка затримали, йому інкримінують навмисне вбивство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук