Верховний суд України відмовив Миколі Азарову у позові до СБУ

Верховний суд України відмовив колишньому прем’єр-міністру Миколі Азарову в перегляді рішень двох судів і постанови колегії суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ за його позовом до Служби безпеки України та екс-радника колишнього голови СБУ Маркіяна Лубківського. Скан-копію відповідної постанови Верховного суду від 22 грудня 2016 Лубківський опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Верховний Суд України поставив крапку у справі Азаров проти СБУ і Лубківського. Екс-прем’єр-міністр програв усі судові інстанції у справі», – прокоментував Лубківський.

«У допуску до провадження Верховним Судом України справи за позовом М.Азарова до СБУ, третя особа – М.Лубківський, про визнання інформації недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права позивача – на повагу честі і гідності, на недоторканність ділової репутації за заявою М.Азарова про перегляд рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 5 лютого 2016 року, рішення Апеляційного суду м. Києва від 7 квітня 2016 року, постанови колегії суддів судової палати в цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19 жовтня 2016 року відмовити. Постанова оскарженню не підлягає», – йдеться у тексті документа.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Маркіян Лубківський заявив, що акції провокаторів, які готувалися на травневі свята в Києві, фінансувалися так званим «офісом Азарова» з Москви.

Микола Азаров такі звинувачення назвав неправдивими, заявив, що не може фінансувати акції протесту через «відсутність грошей», і вирішив подати на Лубківського позов до суду.

5 лютого 2016 року Шевченківський районний суд Києва відмовив Миколі Азарову в задоволенні позову про визнання інформації недостовірною та такою, що порушує його особисті немайнові права на повагу честі і гідності та недоторканність ділової репутації. 7 квітня того ж року Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні апеляції екс-прем’єра і залишив рішення попередньої інстанції без змін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук