Виборці Львівщини переважно звертаються до депутатів по матеріальну допомогу

29 серпня 20117673

Мешканці Львівщини не пам’ятають «мажоритарників», яких обрали до облради та не можуть пригадати прізвище депутата-«мажоритарника», який представляє їх інтереси у Львівській обласній раді.

Про це 29 серпня під час прес-конференції за підсумками моніторингу діяльності Львівської облради за період з листопада 2010 року і дотепер заявила виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська.

О.Дащаківська додала, що невелика частка у співвідношенні із загальною кількістю населення області звертається по допомогу до депутатів. «Часто вони не знають, що можна вимагати у депутата, з чим звертатися», - зазначила експерт.

При цьому, як правило, виборці Львівщини, за словами Дащаківської, звертаються за виділенням матеріальної допомоги. Водночас інформація з сайту Львівської обласної ради свідчить про те, що практично усі депутати скористалися можливістю виділення матеріальної допомоги своїм виборцям.

Інші форми роботи з виборцями, як показав моніторинг, використовувалися менш активно. За інформацією ЛОГО КВУ, зі 116 депутатів Львівської облради, 58 депутатів зробили запити. При цьому із них 28 – «мажоритарники», і зробили загалом 100 запитів, а 30 депутатів, обраних за списками партій, зробили 16 запитів. «Це підтверджує, що «мажоритарник» більше прив’язаний до виборчого округу, більше ознайомлений з проблемами його виборців і працює на їх вирішення. Кожен подав по кілька запитів для вирішення певних проблем», - прокоментувала О.Дащаківська.

Разом із цим, як повідомила ЛОГО КВУ фракція ВО «Свободи» у Львівській облраді, керівництво ради виявило велику активність у зустрічі з виборцями. Так за І півріччя 2011 року голова Львівської облради, «свободівець» Олег Панькевич та його заступники провели особистий прийом 566 громадян, тоді як за весь 2010 рік було прийнято 450 громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук